جستجو

درباره ما

استوک سنتر   (Refurbish Reuse Recycle)   به اختصار RE*RE*RE=re3   که مجموعه فروشگاه استوک سنتر چابهار را تشکیل میدهد از سه واژه Refurbish  به معنی  بازسازی) Reuse   به معنی دست دوم Recycleبه معنی (بازیافت)  نامی نو را به اسم RE3.ir  ،  در فضای مجازی ایجاد کرده است این فروشگاه تجربه ایی بیش از ده سال را در زمینه واردات لوازم خانگی ، لوازم ورزشی ، لوازم  و تجهیزات اداری ،ابزار آلات دستی و کارگاهی و ... در قالب استوک دارد.

توجه داشته باشید که استوک کالای  دست دوم نیست!!

در اروپا و دیگر کشورهای توسعه یافته  مشتریان به علتی یا بدون علت کالای خریداری شده را به فروشگاه پس می دهند که این کالاها دیگر جایی کنار کالاهای آکبند و نو  ندارند حتی اگر  آکبند هم باشند ،این کالاها به انبار منتقل میشوند و با قیمت ارزانتری  به فروش میرسند .به کالا هایی که در این چرخه قرار میگیرند Stock یا ته مانده انبار می گویند.

کالاها ممکن است به هر علتی استوک شود :

1-منقضی شدن گارانتی

2-خط و خش کارتن یا بدنه دستگاه

3-منقضی شدن عمر باتری دستگاه هایی که باتری دارند

4-پشت ویترینی ها

5- ناقص بودن اجزا یا قطعات دستگاه

6-کالاهایی که یک بار استفاده شدن

7-و دیگر علت ها

این کالا ها به صورت مسقیم توسط محمد رضا حسابی و همکارانش از اروپا وارد میشوند  و در قالب استوک به مشتریان عرضه میشود.

اگر نتوانید به چابهار بیایید و به صورت حضوری خرید کنید ,زمین و آسمان دست به دست هم میدهند و استوک های اروپا  را برای شما می آورند(پست زمینی و هوایی)

 

 

کالاهای فروشگاه در کانال تلگرامی به آدرس stockchabahar و پیج اینستاگرام به همین آدرس نشر می یابد.

همچنین برای مشاوره و سوالات تون میتوانید با همکاران ما در بخش فروش و خدمات به صورت تلگرام ،واتس آپ و تماس ، به شماره تماس

054-35314344در ارتباط باشید.

 

آدرس ما :سیستان و بلوچستان – منطقه آزاد – مجتمع تجاری پردیس –غرفه شماره دو

فیلترها
Sort
display